Новини

Звітує УПМ ДПА у Харківській області

  • Заходами, проведеними за участю підрозділів УПМ ДПА у Харківській області у січні — квітні поточного року, забезпечено 45 млн. грн. надходжень до Держбюджету України.
  • Викрито 30 злочинів у сфері оподаткування.
  • Виявлено та припинено незаконну діяльність 4 конвертаційних центрів, через які проконвертовано понад 220 млн. грн.
  • Із незаконного обігу вилучено товарно-матеріальні цінності на загальну суму 5,281 млн. грн.
  • Виявлено 33 факти подання суб’єктами господарської діяльності необґрунтованих заяв щодо відшкодування з бюджету ПДВ на загальну суму 22,8 млн. грн.
  • Припинено діяльність 7 підпільних виробництв, з них  3 — із виготовлення лікеро-горілчаних виробів. 
  • Вилучено товарів, незаконно перевезених через державний кордон, на суму 1,417 млн. грн.

 

«Графська» для плебеїв

Харків’янина, який протягом 2010 — 2011 рр. у приватному домоволодінні займався незаконним виготовленням і реалізацією на території м. Харкова та Харківської області фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів, очікує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до п’яти років.

Під час проведення обшуку приміщення підпільного цеху з виготовлення фальсифікату працівниками податкової міліції Харківської області вилучено близько 800 пляшок підробленої горілки, обклеєних етикетками «Хлібний Дар», «Пшенична», «Графська», «Nemiroff», понад 600 пляшок порожньої тари з етикетками різних виробників, понад 1 тис. л рідини з характерним запахом спирту в діжках різної місткості, понад 15 тис. підроблених акцизних марок, 16 тис. етикеток з найменуванням марок відомих виробників, устаткування для масового виробництва лікеро-горілчаної продукції.

Вилучено товарно-матеріальні цінності на загальну суму понад 112 тис. грн.

Проводяться слідчо-оперативні заходи щодо встановлення місць реалізації та зберігання фальсифікованої лікеро-горілчаної продукції, а також джерел надходження спирту й фіктивних акцизних марок.

Проти підприємця порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого частиною третьою ст. 204 Кримінального кодексу України, за фактом незаконного виготовлення, зберігання й збуту підакцизних товарів, що становлять загрозу життю та здоров’ю громадян, а також порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого частиною другою ст. 216 Кримінального кодексу України, за фактом незаконного виготовлення, підробки, використання або збуту підроблених акцизних марок.


Євгенія БОНДАРЕНКО,
прес-офіцер УПМ ДПА у Харківській області