Новини

Закордонний спирт вилучено в гаражах на Чернігівщині

Працівниками УПМ ДПС у Чернігівській області в межах розслідування кримінальної справи, порушеної стосовно мешканки м. Чернігова, яка займалася виготовленням та реалізацією фальсифікованої горілки, проведено обшуки приміщень, в яких незаконно зберігався спирт, що використовувався як сировина для виготовлення алкогольних напоїв.


Під час обшуків у чотирьох гаражних приміщеннях, розташованих в автокооперативах м. Чернігова, було виявлено та вилучено 6 пластикових бочок місткістю 235 л та майже 300 пластикових каністр, в яких згідно з маркуванням зберігалося 4360 л етилового спирту виробництва Росії та Канади. Жодних документів про законність переміщення спирту на територію України надано не було. Орієнтовна вартість вилученого спирту становить 327 тис. грн.

Слід зазначити, що з такої кількості спирту, що перебував у тіньовому обігу, спритні ділки планували виготовити понад 21 тис. пляшок фальсифікованої горілки, реалізація якої призвела б до втрат державного бюджету тільки з акцизного податку в сумі більше ніж 200 тис. грн.

На сьогодні проводяться заходи щодо встановлення каналів постачання спирту та причетних осіб.


Світлана ХИЛИК,
начальник відділення обліку і зонального
контролю штабу УПМ ДПС у Чернігівській області