Новини

Якісні зміни в роботі

Відбулося урочисте відкриття новозбудованого приміщення Рокитнівського відділення Сарненської МДПІ на Рівненщині, а у ньому — центру обслуговування платників податків.


В регіоні активно відбувається процес перетворення податкових органів на висококваліфіковану сервісну службу. Практично в кожній податковій відкрито центри обслуговування платників податків. Тільки протягом останнього часу з покращеними умовами обслуговування могли ознайомитися платники Березнівського, Дубенського, Рівненського, Зарічненського, Млинівського, Радивилівського районів.{h}Голова ДПС у Рівненській області Віктор БАШУК:
«Нинішня стратегія податкової служби, яка полягає у перетворенні її на сервісну, безумовно, забезпечить економічне зростання та розквіт України»{/h}Урочисте відкриття та освячення новозбудованого приміщення Рокитнівського відділення Сарненської МДПІ, а у ньому — центру обслуговування платників податків

Днями відбулося урочисте відкриття та освячення новозбудованого приміщення Рокитнівського відділення Сарненської МДПІ, а у ньому — центру обслуговування платників податків. Розділити радість свята сюди з’їхалися високоповажні гості: голова облдержадміністрації Василь Берташ, головний податківець області Віктор Башук, керівники районних органів влади, начальники податкових інспекцій, платники податків. І гості, і господарі щиро раділи такій події. Адже аби створити комфортні умови для платників податків, необхідно, щоб і у податківців вони також були на відповідному рівні. Відтепер вони у рокитнівців — найкращі.

Секції центру оформлені по-сучасному. Облаштовано місця для очікування, столи для заповнення документів, зону Wі-Fі, є інформаційні стенди, пропонується друкована продукція. Приємна несподіванка чекає і на відвідувачів з дітьми — окрема кімната з іграшками, де можна залишити дитину на час спілкування з інспектором.


Леся ТИРКУС,
начальник відділу взаємодії зі ЗМІ
та громадськістю ДПС у Рівненській області