Новини

Житомирщина

Житомирщина

Нещодавно в області відкрито центр обслуговування платників податків при Новоград-Волинській ОДПІ. Щодня її відвідують близько 70 громадян, а загалом обслуговується понад 7 тис. платників.


Урочисте відкриття центруУрочисте відкриття центру відбулося за участю керівників податкової та органів місцевої влади. Голова ДПС у Житомирській області Сергій Шинкаренко наголосив, що перед податківцями області стоїть завдання перетворити податкову службу із фіскальної на сервісну. «Одним із головних кроків у цьому напрямі є відкриття центрів обслуговування платників, які забезпечать надання їм висококваліфікованого сервісу», — зазначив він.

Присутні на заході ознайомилися з порядком роботи центру, повним спектром послуг, що надаються. Начальник Новоград-Волинської ОДПІ Володимир Каленський звернув увагу, що першим відвідувачів зустрічатиме консультант-модератор, який направлятиме платника податків до потрібного йому фахівця.

Основні завдання, які виконуватиме центр, — створення для громадян комфортних умов з метою забезпечення повної та своєчасної сплати податків і зборів, надання їм комплексу послуг при отриманні дозвільних документів, удосконалення процесу приймання податкової звітності від суб’єктів господарської діяльності, забезпечення швидкого доступу платника до інформації. «Це успішний тренд, практика багатьох розвинутих країн світу. Впевнений, що наші зусилля супроводжуватимуться підвищенням престижу податкової служби та стрімким зростанням податкової культури у суспільстві», — наголосив начальник інспекції.


Сектор взаємодії зі ЗМІ
та громадськістю Новоград-Волинської ОДПІ