Новини

Черкащина

Черкащина

З робочим візитом регіон відвідав директор Департаменту правової роботи ДПС України Владислав КочкаровЗ робочим візитом регіон відвідав директор Департаменту правової роботи ДПС України Владислав КОЧКАРОВ. Посадовець взяв участь у відкритті найбільшого в області центру обслуговування платників податків, який почав працювати у м. Черкасах, та ознайомився з роботою обласної податкової служби.


У регіоні вже функціонує 21 центр обслуговування платників податків. У приміщенні нового центру в м. Черкасах на першому поверсі для зручності платників податків з особливими потребами є пандус, а також медпункт. У трьох залах одночасно можуть обслуговуватися близько 40 платників податків. Крім того, працює центр сертифікації ключів електронного цифрового підпису.

Під час відкриття нового центру в. о. голови ДПС у Черкаській області Володимир Коломієць зауважив, що без підтримки обласного та міського керівництва було б набагато складніше організувати відкриття всіх центрів, які нині функціонують у кожному районі області. Він висловив щиру подяку главі Черкаської облдержадміністрації Сергію Тулубу, меру міста Сергію Одаричу за підтримку такої ініціативи і створення комфортних умов для платників податків.

На обліку у м. Черкасах перебуває майже 11 тис. юридичних та близько 23 тис. фізичних осіб. Тому вкрай важливо врахувати потреби всіх без винятку платників податків.

Владислав Кочкаров взяв також участь у засіданні керівництва Черкаської облдержадміністрації з очільниками державних структур, правоохоронних органів і громадськістю регіону. З його слів, податківці роблять усе можливе для того, аби сумлінні платники податків могли спокійно працювати, а порушники податкового законодавства усвідомили, що будь-які протиправні дії буде викрито, а кошти, отримані злочинним шляхом, — повернуто державі.

Завершився візит робочою нарадою з керівниками структурних підрозділів ДПС в області та районних інспекцій, під час якої було окреслено головні напрями роботи служби до кінця поточного року.


Світлана ОВСІЄНКО,
завідувач сектору взаємодії зі ЗМІ
та громадськістю ДПС у Черкаській області