Новини

Львівщина

Вага акцизного податку

Податківцями регіону зібрано 6315,96 тис. грн. акцизного податку.


Ця сума станом на 27 червня 2012 р. на 1763,16 тис. грн. перевищує відповідний минулорічний показник. Виконання прогнозних показників становить 112,9%.

Податкових коштів на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства до держбюджету надійшло 16 077 тис. грн., що на 791,6 тис. грн. більше, ніж за відповідний період минулого року. Виконання прогнозних показників становить 109,1%. За перше півріччя 2012 р. очікуються надходження коштів на суму 16 617,8 тис. грн. (112,8%).


За матеріалами прес-служби
ДПС у Львівській області

 

Податківці пропонують нові сервіси

Голова ДПС у Львівській області Віталій ПЕКАРЧУК у приміщенні сервісного центру обслуговування платників податків зустрівся з підприємцями м. Львова. У засіданні взяли участь керівники таких відомих на Львівщині підприємств, як ПАТ «Львівський жиркомбінат», ПАТ «Львівський холодокомбінат», ТОВ «Торговий дім «Міст Експрес», ДП «ХРТ Текстиль», ТОВ «Привокзальний», ПП «Ванкувер Грант», представники громадських організацій та начальники районних податкових інспекцій м. Львова.


Голова ДПС у Львівській області Віталій ПекарчукЗі слів керівника податкового відомства області, оскільки на сьогодні всі зусилля податківців спрямовано на підвищення якості обслуговування та мінімізацію незручностей для платників податків, податкова служба реформує свою діяльність з метою переходу від фіскального органу до сервісної служби.

Виконуючи це завдання, податкова пропонує платникам податків нові сервіси. Зокрема, це не тільки якісна робота центрів обслуговування платників податків у області, а й запровадження електронних сервісів, спрощення процедур видачі свідоцтв платника ПДВ, прискорення процесу їх отримання.

Віталій Пекарчук зазначив, що кількість перевірок у 2012 р. зменшилася на 30%, а мораторій на проведення перевірок малого бізнесу триває вже 1,5 року. Водночас він закликав підприємців до сумлінного виконання податкових зобов’язань. З його слів, цивілізована співпраця може стати надійною запорукою прозорої роботи податкової служби з платниками податків і гарантуватиме забезпечення верховенства права та взаємну відповідальність усіх учасників податкового процесу.


Олена ГЛЕБА,
ДПС у Львівській області