Новини

Миколаївщина

Миколаївщина

Фахівці сектору взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю і сектору забезпечення доступу до публічної інформації та розгляду звернень громадян СДПІ по роботі з ВПП у м. Миколаєві роблять усе можливе, щоб укріпити серед платників податкову культуру, яка у свою чергу формує податкову поведінку. Податківці зацікавлені в зростанні довіри до податкової як до сервісної служби зокрема, та як до державної установи в цілому.


Працівниками СДПІ по роботі з ВПП у м. Миколаєві проведено черговий безкоштовний семінар для платників податків на тему «Податок на прибуток підприємства. Зміни, внесені в Податковий кодекс України Законом України від 24 квітня 2012 року № 4661-VI».

Перший заступник начальника спеціалізованої інспекції Ірина Кутузова розповіла присутнім про основні напрями перетворення податкової служби сьогодні: про створення для великих платників Окружної державної податкової служби — Центрального офісу з обслуговування великих платників податків; про переваги, які надаються VIP-платникам при обслуговуванні в Центральному офісі; а також про запровадження нового сервісу від податкової — повідомлення про податковий борг на електронну адресу. З її слів, володіти актуальною інформацією щодо змін у податковому законодавстві та щодо позиції податкової служби з деяких питань застосування податкового законодавства важливо для бізнесу, тому що обізнаний платник — сумлінний платник.

Ірина Кутузова так сформулювала основну місію податкових органів: «Бізнес і податківці повинні йти в ногу, тому що діяльність суб’єктів господарювання знач-ною мірою залежить від зваженої податкової політики, порозуміння та якісного обслуговування, а економіка країни та добробут її громадян напряму визначаються діяльністю та сумлінністю бізнесу».

Фахівці СДПІ по роботі з ВПП у м. Миколаєві — завідувач сектору взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю Ірина Бурковська, головний державний податковий інспектор сектору забезпечення доступу до публічної інформації та розгляду звернень громадян Світлана Кушнирьова, а також голова Миколаївського клубу бухгалтерів Вікторія Чоларія детально роз’яснили актуальні питання й основні зміни в законодавстві щодо справляння податку на прибуток, податку на доходи фізичних осіб та ознайомили з останніми роз’яснювальними листами ДПС України. Значну увагу черговий раз було звернуто на функціонування антикорупційного сервісу податкової служби України «Пульс податкової».


За матеріалами СДПІ
по роботі з ВПП у м. Миколаєві