Новини
Тема: Податок на прибуток

Чи включається до складу витрат підприємства сума коштів, сплачених аудиторській фірмі за роз’яснення окремих статей Податкового кодексу?

У разі якщо підприємство отримує (або отримуватиме) консультаційні послуги від аудиторської фірми для забезпечення ведення господарської діяльності, то відповідно до абзацу «г» пп. 138.10.2 п. 138.10 ст. 138 Податкового кодексу такі витрати можна включати до складу адміністративних витрат, спрямованих на обслуговування та управління підприємством у періоді їх здійснення за умови документального підтвердження таких витрат (п. 138.2 ст. 138 цього Кодексу). Документальним підтвердженням зазначених витрат можуть бути договір про надання аудиторських послуг, квитанції, платіжні доручення та інші документи на отримання й оплату таких послуг тощо.


«Гаряча лінія» за участю заступника директора Департаменту 
начальника Управління адміністрування податку на
 прибуток та податкових платежів
Департаменту оподаткування юридичних осіб ДПС України
Наталії Хоцянівської

«Гарячі лінії»

Дата: 5 вересня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42