Новини

Сервіс від столиці

На Подолі відкрито Центр обслуговування платників податків

«Поява Центру обслуговування платників податків на Подолі — уже історичний факт», — зазначив керівник столичної податкової міліції  Ігор Усик. Голова Подільської райдержадміністрації Петро Матвієнко акцентував увагу на тому, що впровадження такого сервісу — результат співпраці податківців та органів влади, спрямованої на забезпечення комфортних умов для платників податків.

Приймаючи гостей, начальник  ДПІ у Подільському районі м. Києва Юрій Кравченко зазначив, що співпраця з платниками, порозуміння, відвертий діалог та партнерські відносини є пріоритетним напрямом роботи податкової у виконанні основного завдання — забезпеченні надходжень до бюджетів усіх рівнів. «Відкриття Центру відбувається в рамках програми модернізації та реформування податкової служби та має на меті надання платникам податків якісних кваліфікованих сервісних послуг», — наголосив Юрій Кравченко.

Мешканці найбільшого спального району обслуговуватимуться по-новому

У Деснянському районі м. Києва відкрито Центр обслуговування платників податків. Зі слів заступника голови ДПС у м. Києві Олени Онищенко, не секрет, що сьогодні податкова перетворюється з фіскального органу на сервісну службу. «Завдяки відкритим центрам платники податків отримуватимуть якісні послуги у комфортних умовах та не витрачатимуть часу на черги. Це дійсно покращення для всіх клієнтів податкової служби», — зауважила Олена Онищенко.

«Безперечно, платники податків найбільшого за кількістю населення району столиці мають право на комфортні умови обслуговування з боку податкової», — зазначив Вадим Костюченко — виконувач обов'язків голови райдержадміністрації.

У свою чергу начальник ДПІ у Деснянському районі м. Києва Євген Лозовський розповів про всі функціональні призначення нових кабінетів, презентував систему «електронна черга» та ознайомив учасників заходу з діяльністю районного відділення акредитованого Центру сертифікації ключів ДПС України.

Центр у Дарницькому районі м. Києва — приклад комфортних умов для платників податків

«Державна податкова службаце професійна організація, що надає високоякісні послуги,зазначив заступник голови ДПС у м. Києві Андрій Лахтадир.Відкриття Центру обслуговування платників податків у Дарниціцьому підтвердження».

Керівник апарату Дарницької райдержадміністрації Майя Устименко зосередила увагу присутніх на тому, що поява Центру є результатом співпраці органів влади та податківців.

Загальна площа Центру становить понад 308 м2, у ньому працюють 34 особи. Окрім трьох просторих приміщень у Центрі є куточки відпочинку та дитяча кімната.

Для того аби нове приміщення завжди було приємно відвідувати, дарницькі податківці запросили священика храма Святого Благовірного князя Олега Брянського отця Олексія, який освятив Центр, присутніх на заході податківців і платників, побажав податковій службі розвитку, а мешканцям району — достатку та процвітання.

3D-формат обслуговування платників у Дніпровському районі

Віднедавна всі платники податків лівобережної частини м. Києва мають змогу користуватися новим покращеним сервісом податкової служби. У ДПІ у Дніпровському районі м. Києва відкрито останній на лівому березі столиці Центр обслуговування платників податків. «Це дійсно значне досягнення податківців, яке покращить умови обслуговування платників податків. Як і в кожній цивілізованій державі, в Україні сумлінний платник повинен мати найвищий статус і найкращий сервіс», — підкреслила заступник голови ДПС у м. Києві Олена Онищенко. 

Голова Дніпровської райдержадміністрації Олександр Шевчук зазначив, що клієнтам цього Центру надаватимуться якісніші послуги, і це сприятиме створенню для них рівних конкурентних умов ведення бізнесу, заохотить працювати прозоро та відкрито.

Після урочистого відкриття Центру начальник ДПІ у Дніпровському районі м. Києва Ігор Бондаренко ознайомив гостей та присутніх з його роботою. Користуватися послугами Центру зможуть майже 40 тис.  зареєстрованих у районі суб'єктів господарської діяльності.


За матеріалами ДПС у  м. Києві