Новини

Хмельниччина

Хмельниччина

За рекомендаціями медиків вживання пива у спеку слід уникати, оскільки воно не поповнює водний баланс організму. Проте незважаючи на заборону лікарів попит на пиво зростає. До деякої міри і завдяки спекотній погоді, яка наразі панує на Поділлі, обсяги реалізації продукції броварів Хмельниччини збільшилися порівняно з минулим роком на 11%, або майже на 60 тис. дал.


За шість місяців поточного року пивовари сплатили до бюджету понад 4 млн. грн. акцизного податку, що на 1 млн. грн. більше, ніж торік.

Загалом упродовж перших шести місяців 2012 р. до держбюджету спрямовано близько 21 млн. грн. акцизного податку від броварів та виробників слабоалкогольної продукції Хмельниччини, а це на більш як 2 млн. грн. перевищує аналогічний показник минулого року. Розрахункову базу ДПС України виконано на 112%.

Крім акцизного податку від продавців алкогольних напоїв та пива регіону за півроку до скарбниці надійшло близько 7 млн. грн. збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства. Темпи зростання порівняно з минулим роком становлять 158%.


Олександр КАЛІНЕР,
прес-служба ДПС у Хмельницькій області