Новини

Полтавщина

Полтавщина

Обговоренню актуальних напрямів діяльності податкової міліції Полтавщини було присвячено брифінг першого заступника голови ДПС у Полтавській області — начальника управління податкової міліції Миколи МАТОРИ.
Захід відбувся у контексті засідання Громадської ради при Державній податковій службі у Полтавській області.


Керівник податкової міліції області повідомив, що нещодавно в приміщенні Національного університету ДПС України відбулася Міжнародна конференція «Побудова сучасної стратегії боротьби з фінансовими (податковими) злочинами», в якій взяли участь керівники фінансових і податкових поліцій з Бельгії, Великої Британії, Грузії, Естонії, Ізраїлю, Казахстану, Латвії, Литви, Нідерландів, Німеччини та Польщі.

Під час проведення конференції учасники працювали над формуванням єдиного підходу до сучасної системи протидії економічній злочинності, оскільки проблеми, які виникають перед податковими органами зарубіжних держав, мало чим відрізняються від українських. Податкова ж міліція України за багатьма напрямами є носієм унікального, передового досвіду, який виявився дуже цікавим іноземним колегам.

Не оминув увагою очільник податкової міліції області й підсумки роботи податкової міліції регіону за 5 місяців поточного року. Так, протягом січня — травня 2012 р. забезпечено додаткові надходження до Зведеного бюджету України в сумі 37,1 млн. грн., попереджено розкрадання 4,8 млн. грн. податку на додану вартість, за кримінальними справами відшкодовано збитків на суму понад 6 млн. грн., із незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей вартістю 20 млн. грн.

Микола Матора також зазначив, що головним пріоритетом у роботі податкової міліції є не кількість порушених кримінальних справ, а реальний економічний ефект у вигляді податкових надходжень до бюджету.


Дмитро СКОБЕЛЬСЬКИЙ,
прес-офіцер УПМ ДПС у Полтавській області