Новини

АР Крим

АР Крим

Довідку про відсутність заборгованості за податками і зборами (обов'язковими платежами) усі платники податків Автономії, що подають звітність до податкової служби через Інтернет, відтепер зможуть одержати в електронному вигляді, не відвідуючи податкову інспекцію.


Така можливість у них з'явилась із впровадженням нового он-лайн сервісу. Зі слів заступника начальника управління погашення податкового боргу ДПС в АР Крим Олега ЧИБЕЛЯЄВА, розроблений програмний продукт дає змогу видавати платникові податків довідку в електронному вигляді на основі поданої ним електронної заявки. 

 

«Така довідка, — уточнив Олег Чибеляєв, — видається безоплатно й необхідна платникам податків у реальних життєвих ситуаціях, наприклад при одержанні кредиту в банку або у разі участі в тендері».

Водночас чиновник наголосив, що впровадження цього сервісу не позбавляє платника податків права одержати таку довідку на паперовому носії, попередньо подавши відповідну заяву.

Нагадаємо, що для спілкування з податковою в он-лайн режимі слід мати електронний цифровий підпис, який можна безплатно придбати в Центрі сертифікації електронних ключів при ДПІ у м. Сімферополі.

Із програмою можна ознайомитися на сайті ДПС в АР Крим: www.sta.crimea.gov.ua.


Олена НИЗОВА,
ДПС в АР Крим