Новини

Звітує УПМ ДПС у Запорізькій області

Смажений соняшник з «секретом»

Працівники податкової міліції ДПІ у Ленінському районі м. Запоріжжя виявили підпільний цех з переробки і розфасовки насіння соняшника, господарі якого не мали жодних дозвільних документів. Під час огляду приміщення описано і вилучено 5,5 т насіння, 16 тис. упаковок смаженого насіння, обладнання для смажіння, розфасовки та упаковки — вcього на загальну суму близько 350 тис. грн.

«Давай закуримо, товаришу, по одній... підробленій»

Працівники відділу податкової міліції ДПІ у Жовтневому районі в одному з кіосків м. Запоріжжя встановили факт реалізації тютюнових виробів контрабандного походження (виробництва Молдови, Росії, Білорусі). Із незаконного обігу вилучено понад 5 тис. пачок цигарок на загальну суму 37 тис. грн. Усього в поточному році із незаконного обігу вилучено 54 тис. пачок тютюнових виробів на загальну суму близько 490 тис. грн.

Алкоголь — кустарним способом

Фахівці відділу податкової міліції Бердянської ОДПІ Запорізької області виявили підпільний цех з виробництва алкогольних напоїв кустарним способом. Під час обшуку приміщень вилучено 2,5 т спирту, 1,8 тис. л фальсифікованих алкогольних напоїв, склотару, пробки, пристрій для закупорювання пляшок, обладнання для виготовлення і розливу спиртних напоїв. Всього вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну суму близько 160 тис. грн. Стосовно організатора порушено кримінальну справу за частиною  третьою ст. 204 Кримінального кодексу України.


Маргарита БОЙКОВА,
за матеріалами УПМ ДПС у Запорізькій області