Офіційне видання Державної фіскальної служби України
Головна
Розширений пошук
Свіжий номер
38
жовтень 2016
Акценти номера
Податковий календар
Партнери:
27.01.2012, № 4

Морем та залізницею до столиці «перевозили» 60 тис.  т фіктивного бензину А-95

Такого висновку дійшли працівники ДПА у м. Києві під час позапланової перевірки столичного підприємства «Н», якому донараховано понад 234 млн. грн. податків та штрафних санкцій.


Як з’ясувалося, торговельним партнером товариства був фіктивний постачальник — ТОВ «С», яке згідно з договором надавало послуги з перевезення пально-мастильних матеріалів.

У ході перевірки податківці встановили, що ТОВ «С» не має необхідного персоналу, виробничих активів, складських приміщень і транспортних засобів. Відділом податкової міліції одного з районів столиці під час проведення експертизи було встановлено, що підписи від імені директора цього товариства виконано невстановленою особою. Крім того, відповідно до договору поставки перевезення бензину марки А-95 здійснювалося залізничним транспортом, але серед клієнтів Укрзалізниці таке товариство не значилось. У поясненнях службові особи підприємства «Н» зазначили, що фактично поставляли товар (бензин) морським транспортом, хоча і це не підтвердилось.

Не погодившись із висновками податківців, підприємство «Н» звернулося з позовом до окружного адміністративного суду м. Києва. Проте суд, дослідивши всі обставини справи, встановив правомірність винесення податкових повідомлень-рішень.

Наразі матеріали перевірки передано до відділу податкової міліції для порушення кримінальної справи.


За матеріалами УПМ
ДПА у
м. Києві