Новини

«Hennessy» від реалізатора

В одному з гаражних кооперативів м. Дніпропетровська працівники УПМ ДПС у Дніпропетровській області викрили партію лікеро-горілчаної продукції відомих іноземних брендів.

Незаконним розповсюдженням елітних лікеро-горілчаних виробів на території Дніпропетровської області займався 33-річний мешканець обласного центру, який у гаражному кооперативі орендував декілька гаражних боксів, у яких організував перевалочний пункт контрафактного алкоголю — віскі, коньяку, рому, горілки тощо.

Не маючи ліцензії на торгівлю лікеро-горілчаними виробами та будь-яких інших дозвільних документів, підприємливий бізнесмен виготовляв елітні напої з акцизними марками інших держав або без марок взагалі й продавав за готівку через коло знайомих. Однак усі ці чинники у покупців не викликали сумніву щодо якості продукції та її походження.

За результатами обшуку вилучено понад 500 пляшок лікеро-горілчаних виробів таких відомих світових брендів, як Chivas Regal, Remy Martin, Hennessy та ін. Загальна сума вилученої продукції становить 200 тис. грн. За фактом порушено кримінальну справу за незаконний збут підакцизних товарів. Проводяться слідчі дії.


Олександр ГРОМАДСЬКИЙ,
УПМ ДПС у Дніпропетровській області