Офіційне видання Державної фіскальної служби України
Головна
Розширений пошук
Свіжий номер
38
жовтень 2016
Акценти номера
Податковий календар
Партнери:
27.01.2012, № 4

«Паперові» наїдки

На Херсонщині податківцями викрито махінації на 300 тис. грн. у сфері дитячого харчування.


Працівники головного відділу податкової міліції ДПІ у м. Новій Каховці разом із колегами з відділу оперативного супроводження діяльності підрозділів боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, УПМ ДПА у Херсонській області встановили, що службові особи відділу освіти, здійснюючи протягом лютого — квітня 2009 р. тендерні закупівлі продуктів для дитячих садочків, сфальсифікували договір.

У результаті місцевому бюджету завдано збитків на суму близько 300 тис. грн. Згідно з протоколами засідання тендерного комітету освітяни прийняли пропозицію новокаховського підприємця, з яким було укладено відповідні договори на постачання продуктів харчування. Здавалося б, усе законно.

Однак у ході дослідчої перевірки встановлено, що службові особи відділу освіти зловжили службовим становищем, оскільки незаконно прийняли тендерну пропозицію місцевої фірми, директор якої мав родинні стосунки з вищезазначеною фізичною особою — підприємцем. До того ж ті самі особи умисно склали завідомо неправдиві офіційні документи, в яких підробили підпис одного з учасників торгів.

Наразі стосовно працівників відділу освіти порушено кримінальну справу за частиною другою ст. 364 Кримінального кодексу України за фактом зловживання службовим становищем при проведенні тендера із закупівлі продуктів харчування на суму близько 300 тис. грн.


За матеріалами УПМ
ДПА у Херсонській області