Новини

На варті закону

У першому півріччі 2012 р. за участю підрозділів УПМ ДПС у м. Києві до бюджету держави мобілізовано 675,3 млн. грн.

У процесі перетворення податкової з фіскального органу на сервісну службу працівники відомства тим не менше не забувають, що крім сумлінних платників існують і ті, які не бажають сплачувати за рахунками. Спілкування з ними — прерогатива підрозділів податкової міліції. Про результати роботи із зазначеною категорією суб’єктів господарювання у січні — червні 2012 р. звітує податкова міліція ДПС у м. Києві на чолі з її керівником  Ігорем Усиком.


За наслідками ініційованих перевірок стягнуто 81,5 млн. грн., в результаті вжитих заходів погашено податкового боргу на суму 128,8 млн. грн.

У сфері оподаткування викрито 360 злочинів, 345 з яких — тяжкі та особливо тяжкі. За ознаками злочинів, передбачених частиною третьою ст. 212, ст. 2121 Кримінального кодексу України (ухилення від сплати податків і зборів в особливо великих розмірах), порушено 222 кримінальні справи.

За порушеними за матеріалами оперативних працівників податкової міліції кримінальними справами до бюджету стягнуто понад 384 млн. грн., що майже втричі перевищує результат першого півріччя 2011 р.

Закінчено провадження і направлено до суду 95 кримінальних справ. За закінченими кримінальними справами відшкодовано 114 млн. грн.

Підрозділами податкової міліції припинено діяльність 10 конвертаційних центрів та 109 фіктивних суб’єктів підприємницької діяльності. По підприємствах реального сектора економіки, що скористалися послугами виявлених у поточному році конвертаційних центрів, призначено 366 податкових перевірок, з яких 164 вже проведено. За результатами цих перевірок до бюджету додатково нараховано понад 510 млн. грн., з яких уже стягнуто понад 105 млн. грн., що вдвічі більше, ніж за перше півріччя 2011 р.

У січні — червні 2012 р. працівниками податкової міліції м. Києва виявлено 84 факти безпідставного подання заявок на відшкодування з бюджету ПДВ на суму 404,4 млн. грн. У кримінальному провадженні перебуває майже 300 млн. грн. податку.

У сфері новітніх технологій викрито 24 злочини за фактами ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах, до бюджету стягнуто понад 40 млн. грн.

У сфері державних закупівель викрито 50 злочинів, уже відшкодовано завдану державі шкоду в розмірі 57,1 млн. грн.

Із незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на суму 41,3 млн. грн., припинено діяльність шести підпільних цехів з виробництва товарів народного споживання, в тому числі п'яти цехів — з виробництва фальсифікованої алкогольної продукції.

Виявлено 10 фактів незаконного виведення за кордон в офшори та країни з пільговим оподаткуванням коштів на загальну суму понад 353 млн. дол. США.

За матеріалами підрозділів податкової міліції м. Києва порушено 42 кримінальні справи за виявленими фактами порушень трудового законодавства та 12 кримінальних справ — за фактами ухилення від сплати податку на землю, за якими відшкодовано завдану шкоду в розмірі понад 17 млн. грн.


За матеріалами УПМ ДПС у м. Києві