Новини

АЗС у гаражі

На Сумщині виявлено нелегальну автозаправну станцію.


На території гаражного кооперативу «Дружба», що на околиці м. Кролевця, у приміщенні одного з автомобільних боксів оперативники податкової міліції виявили нелегальну автозаправну станцію, що функціонувала без державної реєстрації та будь-яких дозвільних документів на торгівлю пально-мастильними матеріалами. Зберігання й реалізацію пального налагодили невідомі особи, які встановили

у приміщенні гаражу 11 ємностей (об’ємом
1000 л кожна) з приєднаним до них насос-ним обладнанням, за допомогою якого здійснювалися відкачка та реалізація бензину.

На робочому столі оператора працівники податкової міліції знайшли понад 5 тис. грн. готівки (частина денної виручки) та документи щодо надходження та реалізації пально-мастильних матеріалів, згідно з якими щодоби з підпільної АЗС відпускалось від 400 до 800 л пального.
У результаті перевірки кошти (5,3 тис. грн.) та обладнання, а також залишки пально-мастильних матеріалів (260 л) оперативники вилучили для проведення подальших заходів з метою встановлення поход-ження пального та організаторів нелегального бізнесу.


Наталія ШАПОВАЛ,
старший оперуповноважений з ОВС відділення обліку та зонального контролю штабу УПМ ДПС у Сумській області