Новини

Злочинний лабіринт закрито

Столичні податківці припинили діяльність чергового конвертаційного центру.


Підпільну структуру, яка надавала суб’єктам господарювання, у тому числі підприємствам державної та комунальної форм власності, незаконні послуги з переведення безготівкових коштів у готівку, було ліквідовано на початку липня поточного року. Щоб приховати відсутність реальних господарських операцій, особи, задіяні у тіньовій схемі, створили своєрідний лабіринт, через який кошти, пройшовши через цілу ланку фіктивних фірм, знімалися з рахунків у банківських установах.

Під час проведених обшуків у ділків вилучено готівку на суму понад 300 тис. грн., велику кількість печаток фіктивних фірм, а також різноманітну оргтехніку, що використовувалась для управління грошовими потоками та виготовлення документів за нібито проведеними операціями.

За словами начальника управління податкової міліції ДПC у м. Києві, не залишаються поза увагою податківців і замовники подібних послуг. «З початку 2012 року за матеріалами податкових міліціонерів столиці призначено 371 податкову перевірку несумлінних платників, з яких 170 вже проведено та донараховано понад 530 млн. грн. У результаті до бюджету надійшло майже 105 млн. грн., що більш як удвічі перевищує минулорічний показник», — наголосив Ігор Усик.


За матеріалами УПМ ДПС у м. Києві