Новини

Полтавщина

Полтавщина

Протягом 12 років Полтавська обласна рада Всеукраїнської профспілки працівників органів ДПС і ДПС у Полтавській області опікуються дитячим оздоровчим центром «Орлятко», розташованим у мальовничому місці Полтавщини, — в сосновому лісі с. Матвіївки Котелевського району.


Влітку до цього чарівного куточка з’їжджаються діти з усієї області, аби загартуватися, зміцніти й оздоровитися. Хто вже не раз бував тут, сподіваються знову зустрітися з давніми друзями, яких не бачили цілий рік.

Табір працює в три зміни — починаючи з червня і аж до кінця серпня. Тож відвідувачів завжди багато. На вихованців «Орлятка» завжди чекають цікаві сюрпризи та ексклюзивні програми, які заздалегідь готують для дітей працівники табору.

Цього року перша табірна зміна перетворилася на справжній Євроленд! Футбольні матчі, символіка Євро-2012, фанати-уболівальники, вожаті в образах знаних талісманів футбольного чемпіонату Славека та Славка — все це створило неповторну спортивну атмосферу та піднесений настрій.

«Орлятко», — не просто табір відпочинку,
а велика дружна родина, яка щороку розростається, — зауважила заступник голови ДПС у Полтавській області Людмила Голуб. — Цей оздоровчий центр давно набув слави одного з найулюбленіших місць відпочинку дітей у Полтавській області. Приїздять сюди діти різного віку, зокрема і  з малозабезпечених сімей. Чимало хлопців і дівчат залишаються тут на кілька змін поспіль, знаходять справжніх друзів, з якими потім не хочеться розлучатися. Полтавська обласна рада Всеукраїнської профспілки працівників органів ДПС і ДПС у Полтавській області дбають про те, аби діти почувалися тут комфортно й затишно. Вихованці табору оточені казковою природою, дихають свіжим повітрям, граючи на спортивному майданчику чи театральній сцені, загоряють на березі річки. Діти залюбки відвідують бібліотеку, мають змогу користуватися комп’ютером. А персонал табору, який працює з дітьми, — це не просто висококласні фахівці, а й добрі сердечні люди, які до кожної дитини ставляться ніби до рідної».

Цього року шефи табору — податківці вирішили урізноманітнити дозвілля вихованців «Орлятка» і придбали для них великий плазмовий телевізор, щоб Євроленд заграв по-справжньому яскравими та неповторними барвами.


Ірина ВОВК,
головний державний податковий інспектор відділу
взаємодії зі ЗМІ та громадськістю ДПС у Полтавській області