Офіційне видання Державної фіскальної служби України
Головна
Розширений пошук
Свіжий номер
39
жовтень 2016
Акценти номера
Податковий календар
Партнери:
27.01.2012, № 4

Нагріли руки на… пам’ятнику

Резонансний злочин у сфері державних закупівель викрили податкові міліціонери Хмельниччини: у ході спорудження пам’ятника жертвам Чорнобиля в обласному центрі двоє посадовців привласнили 350 тис. грн. бюджетних коштів.


Як виявили правоохоронці, начальник управління капітального будівництва (наразі вже колишній) департаменту архітектури та земельних ресурсів виконавчого комітету Хмельницької міськради як голова тендерного комітету у тендері на спорудження пам’ятника жертвам Чорнобильської катастрофи за кошти міського та обласного бюджетів забезпечив перемогу житомирського підприємства, яке начебто вже мало досвід виконання таких робіт. Насправді підприємство займається не будівельною, а медичною та фармацевтичною діяльністю.

Фальсифікацію виявлено і в документах про виконання робіт: завищивши витрати у фіктивних актах, чиновник міськвиконкому та керівник приватного підприємства привласнили перераховані виконавцю державні кошти.

Стосовно обох спритників прокуратурою м. Хмельницького порушено кримінальну справу за ознаками злочиніЦв, передбачених частиною другою ст. 364 «Зловживання владою або службовим становищем» та частиною другою ст. 366 «Службове підроблення» Кримінального кодексу України.