Новини

Заводу «вдягнули» шапку-невидимку

Працівниками УПМ ДПС в Одеській області в одному із сіл Овідіопольського району викрито факт незаконного виробництва горілки на виробничих потужностях підприємства — виробника лікеро-горілчаних напоїв, діяльність якого давно офіційно припинено.


Підпільне підприємство мало лінію з розливу горілки потужністю 5 тис. пляшок за годину, яку обслуговувало три особи, що контролювали розлив, наклеювання етикеток та пакування продукції. За результатами обшуку виявлено та вилучено: 6506 пляшок горілки з акцизними марками з ознаками підроблення на загальну суму 170 тис. грн.; 1964,5 дал спирту; 6468 скляних пляшок місткістю 0,5 л; кришки для закупорювання пляшок та інші витратні матеріали.

Через незаконну діяльность до держбюджету не надійшло понад 500 тис. грн. акцизного податку.

На території підприємства затримано вантажний автомобіль, на якому здійснювалося перевезення готової продукції до пунктів реалізації в межах Одеського регіону та по Україні.

Особи, задіяні у виробничому процесі, підтвердили свою причетність до незаконного виробництва горілки.

Продовжується проведення обшуків з метою відпрацювання повної схеми організації злочинної діяльності — від постачання спирту до збуту незаконно виготовлених лікеро-горілчаних виробів.

За результатами проведених заходів буде вирішено питання щодо порушення кримінальної справи за ознаками частини третьої ст. 204 та частини першої ст. 216 Кримінального кодексу України.


Максим МАКСИМЛЯК,
УПМ ДПС в Одеській області