Новини

Схеми перекреслено

Працівниками податкової міліції ДПС у Донецькій області виявлено організоване злочинне угруповання, члени якого займалися розробкою й реалізацією різноманітних схем ухилення від сплати податків у особливо великих розмірах, створенням мережі фіктивних фірм для легалізації коштів, отриманих злочинним шляхом.


Організатором злочинців був 45-річний мешканець м. Маріуполя, котрий залучив до злочинної діяльності 10 осіб, які виконували функції координаторів, дилерів, кур’єрів. Ними було створено мережу з 15 підконтрольних фіктивних і транзитних підприємств, розташованих на території Луганської та Донецької областей.

Ці суб’єкти підприємницької діяльності надавали послуги з формування податкового кредиту підприємствам реального сектора економіки східних областей України. Серед них були й великі платники податків, річний обіг коштів у яких становить понад 90 млн. грн.

Стосовно посадових осіб, які користувалися нелегальними послугами, порушено кримінальні справи за фактами ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах. Організатора злочинної групи притягнуто до кримінальної відповідальності за фіктивне підприємництво.


За матеріалами УПМ
ДПС у Донецькій області