Статті

Фальсифікат у бочках

За матеріалами, зібраними співробітниками податкової міліції ДПС у Чернігівській області спільно з працівниками УМВС України у Чернігівській області, порушено кримінальну справу за частиною третьою ст. 204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) стосовно 23-річної мешканки Бахмацького району, яка за місцем проживання виготовляла, зберігала та реалізувала фальсифіковані алкогольні напої, виготовлені з недоброякісної сировини, що становлять загрозу для життя та здоров’я людини.


Згідно з висновком лабораторного дослідження вилучена у громадянки рідина є водним розчином етилового спирту непромислового виробництва та не відповідає встановленим вимогам державних стандартів.

У ході супроводження кримінальної справи працівниками податкової міліції було встановлено місце зберігання спирту, який призначався для виготовлення фальсифікату.

Під час огляду приміщення виявлено та вилучено пластикові бочки, заповнені рідиною з характерним запахом спирту (усього 2 тис. л) орієнтовною вартістю 152 тис. грн.

Проводяться заходи із встановлення джерел постачання спиртовмісної рідини та причетних осіб.


Світлана ХИЛИК,
начальник відділення обліку та зонального
контролю штабу УПМ ДПС у Чернігівській області