Офіційне видання Державної фіскальної служби України
Головна
Розширений пошук
Свіжий номер
38
жовтень 2016
Акценти номера
Податковий календар
Партнери:
27.01.2012, № 4

Італійські податківці влаштували облаву на гірськолижному курорті

На популярному й дорогому зимовому курорті Кортіна-д’Ампеццо, що в Доломітових Альпах, податкова поліція виявила високий рівень ухилення від сплати податків. Несподівана перевірка приватних підприємців відбулася в межах програми уряду Маріо Монті, який прагне повернути до скарбниці незадекларовані мільярди.


«Не можна казати, що кожний власник бізнесу ухиляється від сплати податків. Такі випадки є, але їх небагато. Аби перевірити це, ми попросили податкову інспекцію надати нам усю інформацію, бо знаємо, що вона відрізняється від опублікованої», — зазначив мер міста.

Рейд установив, що доходи в барах, бутиках і ресторанах зросли. Під пильним оком податківців продавці мали вибивати чеки на всю продану продукцію чи послуги. Ніщо не лишилося поза касою і не потрапило до кишені.

Місцеві бізнесмени обурюються діями податківців і називають їх ініціативу нападом, який не сприятиме розвитку туризму в регіоні. З їх слів, усі перевірки мають здійснюватися без такого привселюдного показу. Натомість пересічні громадяни підтримують дії податківців, вважаючи їх елементом захисту людей, які реально працюють.

Податкова поліція також нарахувала на вулицях міста понад 200 розкішних авто. 42 власники «Феррарі» видавали себе за бідних — їх задекларований минулорічний дохід не перевищував 30 тис. євро.

Сергій Собуцький,serhiy@visnuk.com.ua

Ще матеріали на тему:

Податковий калейдоскоп

Усі матеріали розділу: «Це цікаво»