Офіційне видання Державної фіскальної служби України
Головна
Розширений пошук
Свіжий номер
39
жовтень 2016
Акценти номера
Податковий календар
Партнери:
27.01.2012, № 4

Врятований раритет

Завдяки податківцям наукова бібліотека півострова отримала унікальний іноземний стародрук.


Подія викликала неабиякий резонанс у засобах масової інформації. Втім мало хто з пересічних громадян зрозумів, яким чином книжковий раритет опинився у податківців. Тому керівні працівники Управління податкової міліції ДПА в АР Крим прокоментували цей непересічний факт.

Під час проведення спецоперації на території Південного берега Криму книжковий раритет разом з валютою працівники Управління податкової міліції ДПА в АР Крим вилучили у осіб, які займалися незаконними оптовими валютними операціями. Оскільки «валютчики» придбали книгу у невстановлених осіб, податківці одразу висловили припущення, що порушники законодавства збиралися перепродати її за кордон, де вона б коштувала не один десяток тисяч доларів. А коли звернулися до експертів, щоб установити справжню цінність книги, їхні підозри підтвердилися. Видання підлягає обов’язковому включенню до Державного реєстру національної культурної спадщини і, безперечно, належить державі.

Начальник УПМ ДПА в АР Крим В’ячеслав Трубніков з цієї нагоди заявив: «Ми раді, що раритетна книга уникла сумнівної долі і потрапила до бібліотеки. Тепер вона доступна дослідникам, науковцям і всім знавцям та поціновувачам книги».


За матеріалами прес-служби
УПМ ДПА в АР Крим