Новини

Голова ДПС України Віталій Захарченко: «Ми офіційно розпочали найбільшу в історії відомства реорганізацію податкової служби»

Наказом Голови ДПС України Віталія Захарченка від 04.04.2011 р. № 192 введено в дію тимчасову структуру та штатний розпис ДПС України. Згідно з наказом кількість структурних підрозділів центрального апарату ДПС України скорочено. На базі 33 департаментів та управлінь створено 22 структурні підрозділи.


Крім того, скорочено чисельність керівного складу Державної податкової служби України та на 20% — чисельність працівників центрального апарату.

«Ми розпочали реформування податкової служби. Можу запевнити, що це — найбільша реорганізація в історії нашого відомства. Перед нами стояло завдання створити нову структуру, в якій би органічно та чітко було визначено функціональні обов’язки для кожного структурного підрозділу, враховуючи скорочення чисельності працюючих. Ми проаналізували роботу наших підрозділів, вивчили всі можливі ризики й переваги. Переконаний, що нова структура центрального апарату лише посилить дієвість нашої роботи, сприятиме ефективному виконанню усіх завдань, покладених на Державну податкову службу України», — зазначив Голова ДПС України.