Новини

Літо — в подарунок

Понад десять років працівники ДПІ у м. Черкасах опікуються дітьми-сиротами та дітьми з малозабезпечених сімей — вихованцями Дитячого будинку для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку Черкаської обласної ради.


Літо — найприємніша пора в житті кожного школяра, про яку дітлахи з радістю згадують цілий рік. Адже можна забути про підручники, домашні завдання та з головою поринути у розваги, туристичні екскурсії та незабутні подорожі, що неодмінно принесе приємні враження, цікаві зустрічі, нові знайомства. Літні канікули — це продовження пізнання світу, коли майже щодня відкриваєш для себе щось нове, досі незвідане. І немає кінця-краю тим відкриттям.

Цього року, як і в попередні роки, податківці докладають максимум зусиль, аби їхні підшефні — діти з дитячого будинку — сповна відчули всі принади літа, щоб погожі теплі дні принесли їм море радості й задоволення, а кожен з них був зігрітий не лише лагідним сонцем, а й теплотою батьківської — шефської турботи.

Працівники ДПІ розробили низку заходів, які виходячи з власного сімейного досвіду чи навіть з особистих дитячих спогадів будуть найбільш цікавими їхнім молодшим друзям — підшефним. Разом із податківцями діти відвідують кінотеатри, театри, ходять на прогулянки до дитячих парків, місцевого зоопарку, ласують у «МcDonalds», подорожують до інших цікавих місць відпочинку в м. Черкасах.

Крім смачних частувань та участі в атракціонах усі діти отримують на згадку фотоальбом з неординарними фотографіями, що відображають найцікавіші моменти прогулянок, курйозні випадки, помічені фотографом.

Більшість дітей — вихованців дитячого будинку вже подорослішали. Нині, гортаючи альбом і розглядаючи пам’ятні фотографії, багато хто з підшефних із вдячністю згадує не лише дитячі роки та літні канікули, а й щиру дружбу з податківцями, які були для них взірцем порядності, відданості й чистоти людських стосунків.


За матеріалами ДПС у Черкаській області

Працівники ДПІ у м. Черкасах опікуються дітьми-сиротами та дітьми з малозабезпечених сімей — вихованцями Дитячого будинку