Новини

Тернопільщина

Тернопільщина

Усього на Тернопільщині відкрито 16 центрів обслуговування платників податків, найбільший з яких функціонує при Тернопільській об’єднаній ДПІ.


Урочисте відкриття центруГолова ДПС у Тернопільській області Олександр Вітрук переконаний, що жителі обласного центру та Тернопільського району вже відчули переваги комфортного податкового обслуговування. Понад 7 тис. юридичних і майже 23 тис. фізичних осіб, які перебувають на обліку у Тернопільській ОДПІ, зможуть заощадити час і сили, отримуючи необхідну довідкову інформацію чи проконсультувавшись, і подати звітність. Він також висловив сподівання, що платники, відчувши переваги комфортного податкового сервісу, у відповідь зроблять крок назустріч — своєчасно та у повному обсязі сплатять податки.

Голова Тернопільської облдержадміністрації Валентин Хоптян, який взяв участь у відкритті центру, заявив, що ці ініціативи спрямовані на головне — покращення рівня обслуговування платників податків, що сприятиме зростанню надходжень платежів до бюджетів. Це — спільне завдання і для податківців, і для представників виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Одна із перших відвідувачів центру Олена дуже позитивно оцінила такий сервіс. «Прийшла до податкової, щоб отримати облікову картку платника податків для свого малюка, — поділилася враженнями жінка, — приємно, що процедура зайняла дещо більше п’яти хвилин. Мені детально роз’яснили порядок її отримання та допомогли заповнити відповідні документи. Обслуговування в центрі значно спрощує процес отримання громадянами необхідних документів».


За матеріалами відділу взаємодії зі ЗМІ
та громадськістю ДПС у Тернопільській області