Новини

Львівщина

Львівщина

Згідно з останніми дослідженнями наразі органи ДПС є найменш корумпованою державною структурою. Втім діяльність, спрямована на виявлення протиправних дій податківців, триває в усіх регіонах. Зокрема, на Львівщині за півроку до дисциплінарної відповідальності притягнуто 77 працівників податкової служби області.


Працівниками відділу внутрішньої безпеки при ДПС у Львівській області протягом 6 місяців 2012 р. проведено 168 профілактичних заходів щодо цілеспрямованої роботи з протидії корупційним проявам та правопорушенням в органах ДПС, усунення причин і передумов, які призводять до скоєння порушень та негативно впливають на імідж податкової служби.

Для виявлення правопорушень і зловживань, допущених податківцями регіону в службовій діяльності, було ініційовано і проведено 113 службових перевірок та розслідувань. За їх результатами до дисциплінарної відповідальності притягнуто 77 і звільнено 12 працівників.

Надійшло 67 звернень і скарг платників податків щодо неправомірних дій працівників органів ДПС, у 4 випадках інформація підтвердилася, у 33 — не підтвердилася, у 21 — частково підтвердилася. До органів прокуратури спрямовано 16 матеріалів. Триває перевірка 3 звернень.

За результатами розгляду матеріалів протягом 6 місяців поточного року порушено 5 кримінальних справ та складено 1 протокол про адміністративне корупційне правопорушення.

Для оперативного інформування слід звертатися до відділу внутрішньої безпеки при ДПС у Львівській області УВБ ДПС України за телефоном: (032) 297-36-09 або 297-39-56 та повідомляти про факти протиправних дій працівників податкової служби, зокрема податкової міліції, факти корупції та зловживання службовим становищем. У письмовому вигляді скарги та звернення надсилаються за адресою: 79003 м. Львів, вул. Стрийська, 35, ВВБ при ДПС у Львівській області УВБ ДПС України.


За матеріалами  ДПС у Львівській області