Новини

Волинь

Волинь

Підприємствам з часткою іноземного капіталу відшкодовано близько 120 млн. грн. ПДВ.


На засіданні громадської ради при ДПС у Волинській області було обговорено заходи, яких ДПС України вживає для поліпшення інвестиційного клімату.

Дискусія відбулася в рамках презентації матеріалів соціологічного опитування компанії «Research & Branding Group», проведеного серед керівників американських, європейських та українських компаній-інвесторів з ініціативи ДПС України.

Інвестиційний клімат у регіоні залежить, зокрема, від процесу відшкодування підприємствам ПДВ. Так, на Волині з початку року підприємствам з часткою іноземного капіталу відшкодовано близько 120 млн. грн. Таким чином, 71% від усієї суми відшкодованого ПДВ в області отримали 15 підприємств з іноземними інвестиціями.

Водночас такі підприємства на Волині протягом шести місяців цього року заявили до відшкодування 110,2 млн. грн. податку на додану вартість.

«Своєчасно відшкодовуючи ПДВ, податкова служба прагне створити комфортний інвестиційний клімат у регіоні», — звернув увагу членів громадської ради при ДПС у Волинській області голова податкової служби Волині Володимир Михалчич.


Любов ГАРАНІНА,
ДПС у Волинській області