Новини

Буковина

Буковина

У м. Чернівцях відкрився найбільший у регіоні сервісний центр.


У м. Чернівцях відкрився найбільший у регіоні сервісний центрУ відкритті центру взяли участь губернатор області Михайло Папієв, голова Чернівецької облради Михайло Гайничеру, секретар Чернівецької міськради Віталій Михайлішин і голова ДПС у Чернівецькій області Микола Козловський.

Презентуючи новий сервісний центр, голова ДПС у Чернівецькій області Микола Козловський наголосив: «Центри обслуговування платників податків приймають відвідувачів у всіх районах, забезпечуючи буковинським підприємцям комфортні умови для ведення бізнесу. Втілення ініціативи податківців відбулося завдяки безпосередній участі керівників обласної та міської влади».

На думку глави Чернівецької облдержадміністрації Михайла Папієва, головним принципом роботи податкової служби на сьогодні має стати мінімальний тиск на бізнес і сервіс європейського рівня.

«Відкриття центру обслуговування платників податків є свідченням практичної реалізації стратегічних завдань ДПС України, — заявив Михайло Папієв і додав, що Чернівецька область — одна з небагатьох в Україні, яка виконала план надходжень до державного та обласного бюджетів за перше півріччя, що дає змогу отримати додаткові кошти на соціально-економічний розвиток регіону».

Голова Чернівецької облради Михайло Гайничеру висловив переконання, що високий професіоналізм, вимогливість і творчий підхід до роботи буковинських податківців сприятимуть втіленню в життя усіх намічених планів.

«Саме від удосконалення сервісної складової в роботі податкової служби залежить зміцнення і розвиток економічного потенціалу нашого міста зокрема і країни в цілому. Це буде вигідно і для платників, і для податківців, і для міського, і для державного бюджетів, а отже, для кожного з нас», — зауважив секретар Чернівецької міськради Віталій Михайлішин.

Свій погляд на зміни, що відбуваються в діяльності податкової служби, висловили і платники податків. Приміром, Оксана Чоканюк, головний бухгалтер Чернівецької філії ТОВ «Імперія Будінвест», подякувала усім податківцям за професіоналізм та уважне ставлення до проблем платників, побажала їм міцного здоров’я та гідної оплати праці.

Світлана Поп’юк, бухгалтер, відзначила, що навіть під час ремонту в інспекції податківці доклали усіх зусиль, аби платники податків не відчували незручностей, а час і зусилля використовували раціональніше.


За матеріалами сектору взаємодії
зі ЗМІ та громадськістю ДПС у Чернівецькій області