Новини

На старті — зібрані, швидкі, дужі та сміливі

У м. Бережанах відбулися спортивні баталії між податківцями Тернопільщини.


«У здоровому тілі — здоровий дух». До роботи, до освоєння нових вершин, відпочинку, спілкування, словом — до життя. Про це повсякчас пам’ятають податківці Тернопільщини й намагаються вільний час провести насичено, змістовно, цікаво. Тому вже традиційними стали щорічні спортивні баталії між податківцями області, під час яких можна не лише продемонструвати свою спортивну форму, а й відпочити, поспілкуватись у неформальній обстановці.

Цього разу працівники органів ДПС з усієї області з’їхалися до м. Бережан, щоб продемонструвати майстерність у змаганнях з міні-футболу, шахів, дартсу, перетягування канату й інших видів спорту. Організатори спартакіади подбали, щоб учасники відчули всі принади літа, тому до переліку видів змагань було включено й пляжний волейбол.

Учасників вітали і підтримували перший заступник голови ДПС у Тернопільській області Олександр Конончук{h} Перший заступник голови ДПС у Тернопільській області Олександр КОНОНЧУК: «Ми радо вітаємо й усіляко підтримуємо спортивні заходи, під час яких податківці можуть продемонструвати не лише високий рівень фізичної підготовки, спритність, витривалість, а й почуття колективізму, що, безперечно, позитивно впливає на створення сприятливого морально-психологічного клімату в колективах. Як на мене, спортивні баталії визначні ще й тим, що в них беруть участь і сім’ї податківців, які водночас знайомляться, започатковують дружні стосунки»{/h}, голова Тернопільської обласної ради профспілки працівників ДПС Оксана Наконечна, начальник Бережанської МДПІ Михайло Яцина.

Відтак розпочалися спортивні баталії. Турнір з міні-футболу відзначався запеклою боротьбою між командами, які продемонстрували красиві голи й непоганий захист. У результаті зіграних матчів переможцем стала команда Борщівської МДПІ. Друге місце посіли податківці Тернопільської ОДПІ, а третє розділили між собою команди Бережанської та Козівської МДПІ.

З пляжного волейболу перше місце здобули працівники ДПС у Тернопільській області, друге та третє — Козівської МДПІ та Тернопільської ОДПІ відповідно.

У грі в шахи кращим став Ігор Ковалик (Тернопільська ОДПІ), у забігу на 60 м серед чоловіків перемогу здобув Анатолій Ткачук (ДПІ у Підволочиському районі), а серед жінок — Олена Савчук (Кременецька МДПІ). У стрибках у довжину відзначилися Олена Савчук та Віктор Табачук (Кременецька МДПІ), у дартсі кращим був Олег Довгошия (ДПС у Тернопільській області), у перетягуванні канату першість виборола команда Збаразької МДПІ. Перехідний кубок голови ДПС у Тернопільській області за командну перемогу у спартакіаді дістався Тернопільській ОДПІ.

Усі переможці отримали в нагороду медалі та грамоти, а команді-переможцю з міні-футболу вручено також перехідний Кубок пам’яті майора Івана Гулящого.


Лілія ЧЕРЕВАТА,
старший державний податковий інспектор відділу
взаємодії зі ЗМІ та громадськістю ДПС у Тернопільській області  

Нагородження переможців