Соціальне страхування
Тема: ЄСВ

Нарахування єдиного внеску на вартість оплати найманого житла

Чи є базою для нарахування єдиного внеску вартість оплати найманого житла, яке підприємство орендує у фізичної особи для свого працівника?


Підпунктом 2.3.4 п. 2.3 розділу другого Інструкції № 5 встановлено, що виплати соціального характеру у грошовій і натуральній формі, що мають індивідуальний характер, зокрема, оплата квартири та найманого житла, належать до фонду оплати праці у складі інших заохочувальних та компенсаційних виплат.

Отже, вартість оплати підприємством найманого житла для працівника є базою для нарахування єдиного внеску.

«Гарячі лінії»

Дата: 21 лютого, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42