Новини

І грянув бій. Рукопашний. Навчальний

У Винниківській школі-інтернаті на Львівщині відбулася міжнародна конференція «Школа: крок у майбутнє».

У конференції взяли участь представники головного управління освіти та науки у Львівській області, Українського Католицького Університету, освітяни з Польщі, Нідерландів, волонтери корпусу миру із США, вчителі львівських шкіл і працівники податкової міліції ДПА у Львівській області.


Працівники відділу фізичного захисту податкової міліції регіону продемонстрували учням школи-інтернату правила рукопашного бою та поспілкувалися зі школярамиЗвертаючись до освітян, перший заступник голови ДПА у Львівській області — начальник управління податкової міліції Петро Юрченко зазначив, що підростаючому поколінню необхідно не лише допомогти здобути відповідні знання, а й виховати їх у дусі патріотизму, загартувати фізично. Саме на власному прикладі можна довести підліткам, що сила, міць і розум — важливі складові успіху кожної людини.

Минулого року податкові міліціонери львівщини почали опікуватися вихованцями Винниківської школи-інтернату. Шефська допомога та турбота — справа доволі копітка, тому податківці поставилися до неї з особливою відповідальністю.

У рамках конференції працівники відділу фізичного захисту податкової міліції регіону провели майстер-клас, продемонструвавши учням школи-інтернату правила рукопашного бою, та поспілкувалися зі школярами. А ще проанонсували свою наступну зустріч, яка відбудеться в приміщенні ДПА у Львівській області. На підшефних чекає багато приємних сюрпризів, зокрема, вони зможуть ознайомитися з елементами вогневої підготовки офіцерів, потренуватися з інструкторами з бойових мистецтв і поспілкуватися з шефами на теми не лише бойової підготовки, а й буденного життя.


За матеріалами ДПА у Львівській області

Працівники відділу фізичного захисту податкової міліції регіону продемонстрували учням школи-інтернату правила рукопашного бою та поспілкувалися зі школярами