Новини

Стосунки — міцні, дії — злагоджені

На зустрічі із представниками компаній — членів Американської Торговельної Палати в Україні21 лютого Голова ДПС України Віталій ЗАХАРЧЕНКО зустрівся із представниками компаній — членів Американської Торговельної Палати в Україні та відповів на їх запитання. На зустрічі були присутні заступник Голови ДПС України Сергій ЛЕКАРЬ, президент Американської Торговельної Палати в Україні Хорхе ЗУКОСКІ, керівники структурних підрозділів ДПА України, керівник робочої групи Палати з питань Податкового кодексу України В’ячеслав ВЛАСОВ, представники Американської Торговельної Палати в Україні. Запитання та відповіді в режимі он-лайн транслювалися на веб-сайті цієї організації.


«Податкова служба переходить на новий рівень сервісного обслуговування платників податків. Необхідно налагодити його так, щоб платникам було зручно з нами працювати. Йдеться про створення єдиного Національного центру з обслуговування великих платників, впровадження нових Інтернет-технологій, нових методів роз’яснювальної роботи, зокрема відеосемінарів та Інтернет-конференцій. Ми зацікавлені у розвитку стосунків з бізнесом, які базуються на принципах відкритості й довіри», — наголосив Голова ДПС України Віталій Захарченко.

За його словами, регулярні зустрічі з представниками бізнесу та громадськості в режимі он-лайн забезпечують дієвий зворотний зв’язок податкових органів з платниками податків, дають можливість попередити проблемні питання та знайти спільні шляхи удосконалення податкового законодавства.

«Ми зацікавлені у розвитку бізнесу та збереженні балансу інтересів держави і підприємців», — зауважив Віталій Захарченко.

Президент Американської Торговельної Палати в Україні Хорхе Зукоскі зазначив, що міжнародний бізнес зацікавлений в обговоренні з податковою службою актуальних питань.

У свою чергу, заступник Голови ДПС України Сергій Лекарь порадив представникам бізнесу з обережністю підходити до вибору партнерів, не мати справ з проблемними контрагентами та товаром сумнівного походження. «Податкова служба хоче і має можливості допомогти чесному бізнесу побачити існуючі ризики та уникнути їх».

На завершення зустрічі сторони домовилися продовжувати практику спілкування в режимі он-лайн і обговорювати нагальні питання.