Юридична практика

Визнання професіоналів

Управління по експлуатації адмінбудинків податкових органів України у м. Києві визнано одним із кращих державних підприємств.

Валентина ШестаковаДруге місце сумарного бала за підсумками роботи впродовж останніх трьох років — таким є результат участі ДП «Управління по експлуатації адмінбудинків податкових органів України у м. Києві» в Національному бізнес-рейтингу.{h}Довідково
Національний бізнес-рейтинг — це комплексна рейтингова програма, що визначає реальних лідерів економіки України виключно за офіційними даними державної статистики.{/h} «Бути у лідерах не так просто, адже за право вважатися кращими суб’єктами вітчизняної економіки змагалися понад 300 тисяч підприємств», — розповідає начальник Управління Валентина ШЕСТАКОВА.


Обслуговування «під ключ»

Управління є правонаступником державного підприємства «Управління по експлуатації майнового комплексу ДПА України у м. Києві», заснованого в 2001 р. А загалом історія підприємства налічує понад 30 років, адже воно було створено з часу введення в промислову експлуатацію 26-поверхової будівлі на Львівській площі, 8.

Функції Управління полягають в організації належних умов праці податківців. Це і проведення профілактично-експлуатаційних, виробничо-господарських робіт, і підтримка технічного й санітарного стану будинків та прилеглої до них території майнового комплексу ДПА України. Таким чином, до компетенції Управління належить забезпечення «під ключ» щоденного виконання держслужбовцями посадових обов’язків шляхом налагодження безперебійної роботи систем електро-, водопостачання, радіо- і телетранслювання, телефонізації, вентиляції, дотримання пожежної безпеки, оздоблення інтер’єрів, озеленення території тощо.

Чимала увага приділяється соціально-побутовому обслуговуванню податківців. Для їх зручності функціонують два кафетерії, кавові автомати, медичний пункт, аптечний кіоск, приймальний пункт хімчистки, працюють перукар та майстер з манікюру.

Вагомою є роль Управління при проведенні урочистих і святкових заходів, виставок, конференцій, форумів, творчих зустрічей і концертних програм для працівників ДПА України. Під час святкування 20-ї річниці державної податкової служби у липні 2010 р. відбулося урочисте відкриття музею, експозицію якого було оновлено силами Управління. На сьогодні музей уже відвідали 1270 студентів Національного університету ДПС України, які, окрім експонатів, мали нагоду ознайомитися з найкращими роботами Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Податки — очима дітей». Великою популярністю у бухгалтерів, аудиторів і підприємців користуються семінари на тему «Податковий кодекс України», які проводяться у Конгрес-холі.

Критерії оцінювання

Діяльність ДП «Управління по експлуатації адмінбудинків податкових органів України у м. Києві», так само як інших підприємств — учасників Національного бізнес-рейтингу, оцінювалася відповідно до міжнародних стандартів ранжування за критеріями «Обсяг реалізованої продукції», «Чистий прибуток», «Продуктивність праці», «Заробітна плата».

За результатами фінансово-господарської діяльності у 2010 р. Управлінням отримано дохід від реалізації робіт і послуг на суму 16 463,1 тис. грн. До держбюджету сплачено 7650,7 тис. грн., у тому числі податків — 4264,8 тис. грн., внесків до державних цільових фондів — 3385,9 тис. грн.

Найголовнішим важелем, завдяки якому навіть під час економічної кризи підприємству вдалося не лише втримати власні позиції, а й зміцнити їх, є трудовий колектив, переконана Валентина Шестакова. «Наш колектив налічує 316 працівників — перевірених роками фахівців, 85% з яких мають робітничі спеціальності», — зазначила вона.

У вересні 2010 р. відзначалося 30-річчя з дня створення державного підприємства. Керівництво ДПА України високо оцінило щоденну копітку працю його фахівців. Нагрудні знаки ДПС України вручено тим з них, які працюють на підприємстві понад 25 років, — Ігорю Бабічеву, Ганні Корзун, Ігорю Юліну.

Побажаємо ж Управлінню по експлуатації адмінбудинків податкових органів України у м. Києві й надалі бути кращим  підприємством у своїй галузі й утілити в життя всі найсміливіші плани.


Ольга ГЕРМАНОВА