Новини

Затверджено новий порядок подання та розгляду скарг платниками

ДПА України відповідно до статей 55 і 56 Податкового кодексу України затвердила Положення про порядок подання та розгляду скарг платників податків органами ДПС.

Органи ДПС не розглядають скарги платників щодо мита, акцизного податку, ПДВ та інших податків, зборів, які відповідно до податкового законодавства справляються у разі ввезення (пересилання) товарів і предметів на митну територію України або територію спеціальної митної зони або вивезення (пересилання) товарів і предметів з митної території України або з території спеціальної митної зони.

Не підлягає оскарженню платником податків податкове зобов'язання, самостійно визначене платником податків у податковій декларації (розрахунку).

Зазначене Положення не поширюється на розгляд скарг платників податків на податкові повідомлення-рішення та рішення, які оскаржено в судовому порядку.

Скарги платників податків, отримані відповідним органом ДПС або надіслані поштою до набрання чинності Податковим кодексом України, розглядаються у порядку, чинному до набрання чинності цим Кодексом.

Наказ набирає чинності з дня офіційного опублікування.


Наказ від 23.12.2010 р. № 1001