Новини

Звіт про використання коштів, виданих на відрядження

ДПА України відповідно до пп. 170.9.2 п. 170.9 ст. 170 Податкового кодексу України затвердила форму Звіту про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт, та Порядок його складання.

Звіт подаватиметься до закінчення п'ятого банківського дня (на цей час — третього банківського дня), що настає за днем, у якому платник податку завершує таке відрядження або виконання окремої цивільно-правової дії за дорученням та за рахунок податкового агента платника податку, що надав кошти під звіт.

Якщо під час службового відрядження платник податку отримав готівку із застосуванням платіжних карток, він подає звіт і повертає суму надміру витрачених коштів до закінчення третього банківського дня після завершення відрядження.

Відрядженій особі, яка застосувала платіжні картки для проведення розрахунків у безготівковій формі і строк подання звіту не перевищив 10 банківських днів, за наявності поважних причин роботодавець (самозайнята особа) може продовжити такий строк до 20 банківських днів (до з'ясування питання в разі виявлення розбіжностей між відповідними звітними документами).

Наказ набирає чинності з дня офіційного опублікування.


Наказ від 23.12.2010 р. № 996