ПДВ

Послуги з оформлення замовлення на організацію та проведення поховання звільняються від ПДВ

Чи нараховується ПДВ на послугу «Оформлення замовлення» при оформленні замовлення на організацію та проведення поховання?


Підпунктом 197.1.10 п. 197.1 ст. 197 Податкового кодексу чітко визначено перелік послуг з поховання та постачання ритуальних товарів, що здійснюються державними і комунальними службами, які звільняються від оподаткування ПДВ, зокрема пп. «а» цього підпункту зазначено: виклик агента ритуальної служби для оформлення замовлення на організацію та проведення поховання.

Отже, у разі надання державними та комунальними службами послуг з оформлення замовлення на організацію та проведення поховання такі послуги звільняються від оподаткування ПДВ.

«Гарячі лінії»

Дата: 29 листопада, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42