Єдиний податок

Перший податковий (звітний) період при переході на спрощену систему оподаткування

Який податковий (звітний) період є першим для фізичних осіб — платників єдиного податку, які перейшли на його сплату зі сплати інших податків і зборів?


Відповідно до п. 294.3 ст. 294 Податкового кодексу для суб’єктів господарювання, які перейшли на сплату єдиного податку зі сплати інших податків і зборів, установлених цим Кодексом, перший податковий (звітний) період починається з першого числа місяця, що настає за наступним податковим (звітним) кварталом, у якому таким особам виписано свідоцтво платника єдиного податку, і закінчується останнім календарним днем останнього місяця такого періоду.

«Гарячі лінії»

Дата: 8 грудня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00