Єдиний податок

Перший податковий (звітний) період для новостворених суб'єктів господарювання — платників єдиного податку

Який податковий (звітний) період є першим для фізичних осіб — платників єдиного податку, котрі до закінчення місяця, в якому відбулася державна реєстрація, подали заяву щодо обрання спрощеної системи оподаткування та віднесені до третьої групи?


Пунктом 294.4 ст. 294 Податкового кодексу передбачено, що для зареєстрованих в установленому законом порядку суб’єктів господарювання (новостворених), котрі до закінчення місяця, в якому відбулася державна реєстрація, подали заяву щодо обрання спрощеної системи оподаткування та ставки єдиного податку, встановленої для третьої групи, перший податковий (звітний) період починається з першого числа місяця, в якому відбулася державна реєстрація.

«Гарячі лінії»

Дата: 28 вересня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42