Єдиний податок

Дата отримання доходу фізичною особою — платником єдиного податку

Яка дата вважається датою отримання доходу фізичної особи — платника єдиного податку?


Пунктом 292.6 ст. 292 Податкового кодексу встановлено, що датою отримання доходу є дата надходження коштів на поточний рахунок (у касу) платника єдиного податку, дата списання кредиторської заборгованості, за якою минув строк позовної давності, дата фактичного отримання платником єдиного податку безоплатно одержаних товарів (робіт, послуг).

«Гарячі лінії»

Дата: 15 грудня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00