Інші податки
Тема: Податковий калейдоскоп

Франція підвищує податки для багатих

В інтерв’ю ЗМІ прем’єр-міністр Франції Жан-Марк Еро заявив, що вже найближчим часом податкову систему країни буде піддано кардинальній модифікації, внаслідок чого має збільшитися оподаткування громадян з найвищими доходами, а також створено додаткові умови для підтримки загального економічного зростання у Франції.


За словами прем’єр-міністра, заплановані зміни буде проведено протягом найближчих трьох місяців. Як основний захід — підвищення до 75% ставки податку на доходи для осіб із щорічними доходами понад 1 млн. євро. Крім того, уряд Франції має намір вжити низку податкових заходів, які покращать інвестиційну привабливість країни та створять умови для швидшого розвитку інноваційних виробництв.

Водночас Жан-Марк Еро наголосив, що уряд, як і раніше, має намір знизити податки й акцизи на бензин і дизельне паливо, що продаються в країні, аби підвищити національний споживчий попит.

Коментуючи загальні перспективи розвитку економіки, прем’єр-міністр запевнив, що хоча запланований щорічний показник зростання у 1,2% є високим, досягти його цілком реально.

За матеріалами міжнародних інформаційних агентств