Новини

Звітує УПМ ДПС у Закарпатській області

  • Заходами, проведеними за участю УПМ ДПС у Закарпатській області, протягом семи місяців 2012 р. до бюджетів усіх рівнів мобілізовано 23,2 млн. грн.
  • У сфері оподаткування викрито 57 злочинів, з яких 52 (91,2%) — тяжкі та особливо тяжкі.
  • За порушеними кримінальними справами встановлено збитків на суму 12,3 млн.  грн., з яких відшкодовано 5,9 млн. грн. (48%).
  • Розслідувано та направлено до суду 25 кримінальних справ.
  • Попереджено 14 спроб незаконного відшкодування ПДВ на суму 5,7 млн. грн. За встановленими фактами порушено 5 кримінальних справ. У кримінальному провадженні перебуває 2,9 млн.  грн. необґрунтовано заявленого до відшкодування ПДВ.
  • Виявлено та припинено діяльність 1 конвертаційного центру. У результаті відпрацювання суб’єктів господарської діяльності реального сектора економіки, які користувалися його послугами, додатково нараховано податків на суму 4,2 млн. грн.
  • Припинено діяльність 14 підпільних виробництв товарів промислової групи, з яких 8 — з виробництва фальсифікованих алкогольних напоїв.
  • Із незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на суму 8,6 млн. грн., з яких на 4,5 млн. грн. — товарів підакцизної групи.

 

Шахрайські дії не безкарні

За махінації з кредитними коштами засуджено мешканця Тячівського району.


П’ять років позбавлення волі без права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю строком на два роки з випробувальним терміном два роки — такий вирок виніс суд закарпатцю, визнавши його винним у вчиненні злочинів, передбачених частиною  третьою ст. 190, частиною другою ст. 358, частиною  третьою ст. 358, частиною першою ст. 209 Кримінального кодексу України.

Суд встановив, що громадянин протягом 2005 — 2006 рр., незаконно використовуючи персональні дані третіх осіб, підробив необхідні документи та надав їх до банківської установи, в результаті чого заволодів кредитними коштами у сумі 216,5 тис. грн. Потім зловмисник легалізував кошти за неправдивими  заявами на видачу готівки та використав їх на власні потреби.

Кримінальну справу розслідували слідчі податкової міліції.

 

Нажитися за рахунок держави… планував приватний підприємець Ужгородського району

Стосовно зловмисника порушено кримінальну справу за частиною п’ятою ст. 191 Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає позбавлення волі на строк від 7 до 12 років.


Займаючись імпортом та реалізацією транспортних засобів в Україні, підприємець протягом останніх півтора року завіз на митну територію України 320 легкових та вантажних автомобілів, причепів та напівпричепів, квадроциклів, з яких 215 було продано, що підтверджено довідками та рахунками. Куди поділися решта 105 нереалізованих транспортних засобів, підприємець пояснити не зміг. Під час проведення готівкових розрахунків порушник законодавства не використовував реєстратор розрахункових операцій, книгу обліку розрахункових операцій, книгу обліку доходів та витрат. Перевіркою встановлено, що транспортні засоби реалізувалися за заниженими цінами. Таким чином підприємець безпідставно отримав бюджетне відшкодування з податку на додану вартість на суму майже 1,5 млн. грн.

Кримінальна справа стосовно зловмисника перебуває у провадженні.


За матеріалами УПМ ДПС у Закарпатській області