Новини

Поставлено крапку у розслідуванні резонансної кримінальної справи

Поставлено крапку у розслідуванні резонансної кримінальної справи, фігурантами якої стали посадові особи регіональної філії державного підприємства та приватні підприємці


Зазначених осіб Хмельницький міськрайонний суд визнав винними у вчиненні злочину, передбаченого частиною другою ст. 366, частиною п’ятою ст. 191 та частиною першою ст. 209 Кримінального кодексу України, і наразі вирок набрав законної сили.

Як встановили податкові міліціонери, директор філії зазначеного підприємства вигадав схему наживи за рахунок держави. Змовившись з головним бухгалтером та двома приватними підприємцями, він перерахував з рахунку свого підприємства на розрахункові рахунки цих підприємців понад 300 тис. грн. як оплату за фактично ненадані послуги з обробки даних.

Державним посадовцям суд призначив покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 років з конфіскацією коштів та майна, одержаних злочинним шляхом. Подільників-підприємців також засуджено до п’яти років з конфіскацією коштів та майна, одержаних злочинним шляхом, але з випробувальними термінами два та три роки.

Наразі працівники УПМ ДПС у Хмельницькій області спільно з працівниками державної виконавчої служби області вживають заходів з метою стягнення конфіскованих за вироком суду активів.


Олександр СЕВАСТЬЯНОВ,
головний державний податковий інспектор
сектору взаємодії зі ЗМІ та громадськістю
ДПС у Хмельницькій області