Новини

Мізерна вартість

Здійснюючи махінації з нерухомістю, столичне швейне підприємство ухилилося від сплати до бюджету 12 млн. грн. податку на додану вартість.


Працівниками податкової міліції м. Києва виявлено факт ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах службовими особами одного з публічних акціонерних товариств столиці, яке займається пошиттям одягу.

Враховуючи низьку конкурентоспроможність власної продукції порівняно з іноземними виробниками, керівництво фірми вирішило «оптимізувати» господарство та позбутися частини виробничих приміщень, які було продано разом із земельною ділянкою. При цьому вартість покупки було занижено майже в десять разів.

Проведеною будівельно-технічною експертизою встановлено реальну вартість майна та земельної ділянки, внаслідок чого за результатами документальної перевірки підприємству було донараховано 12 млн. грн. податкових зобов’язань.

Стосовно голови правління ПАТ порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого частиною третьою статті 212 Кримінального кодексу України.

Розслідування триває.


За матеріалами УПМ ДПС у м. Києві