Новини

м. Київ

Зі святом, підприємці!

Ірина Носачова вручила подяки представникам 14 найкращих столичних підприємствЗ нагоди Дня підприємця голова ДПС у м. Києві Ірина НОСАЧОВА та голова Київської міської держадміністрації Олександр ПОПОВ привітали найкращих представників підприємницьких кіл столиці.


Керівник столичного податкового відомства побажала підприємцям успіхів і процвітання у бізнесі й запевнила, що податкова дедалі більше перетворюватиметься на сервісну службу, поліпшуючи якість надання послуг платникам податків.

«Усі реформи, які нині проводяться в органах ДПС, — це реальне втілення в життя побажань і вимог представників бізнесу щодо власного обслуговування. Наразі у Києві триває відкриття центрів обслуговування платників податків, і невдовзі вони почнуть працювати в центральних районах столиці», — зауважила голова ДПС у м. Києві.

За високий рівень податкової культури, сумлінне виконання зобов’язань, вагомий внесок у наповнення бюджетів усіх рівнів та з нагоди професійного свята Ірина Носачова вручила подяки представникам 14 найкращих столичних підприємств.


За матеріалами ДПС у м. Києві

 

Подарунок до Дня підприємця

У ДПІ у Голосіївському районі м. Києва відбулось урочисте відкриття центру обслуговування платників податків. Захід відвідали заступник голови ДПС у м. Києві Олена ОНИЩЕНКО та керівники органів державної влади району.


Урочисте відкриття центру обслуговування платників податків«Наші клієнти заслуговують на найкращий сервіс європейського рівня — комфортні умови, відсутність черг, спрощення всіх процедур, — зазначила начальник інспекції Олена Мазурова. — Віднині клієнти податкової будуть забезпечені усіма необхідними послугами з подання звітності, проходження реєстрації, отримання документів і довідок».

Роботу центру організовано за допомогою електронної черги. Спеціальний автоматичний пристрій фіксує кожного клієнта та видає талон. На ньому зазначено номер, за яким зареєстровано відвідувача, кількість людей у черзі та номер віконця з потрібною для відвідувача послугою. Інформація дублюється на спеціальних електронних табло. Очікування промайне непомітно, адже на всіх стендах та поличках у центрі розміщено корисну для платників інформацію у вигляді листівок, брошур, журналів.

Сучасний центр розташовано на першому поверсі інспекції, тож платникам не доведеться шукати свого інспектора, податківці самі підійдуть до клієнтів.

Відвідувачі зможуть приходити до податкової з дітьми й не хвилюватися, що ті нудьгуватимуть. Допоки дорослі будуть працювати, дітлахи гратимуться з іграшками під наглядом вихователя у спеціально обладнаній дитячій кімнаті.

Керівник інспекції підкреслила, що відкриття центру обслуговування платників податків — лише крок на шляху покращення партнерських відносин між платниками та податковою. Робота у цьому напрямі триватиме й надалі.


За матеріалами
ДПІ у Голосіївському районі м. Києва