Новини

День відкритих дверей — для переможців

Голова ДПС у Чернігівській області Валентин ОсипенкоВиховання сумлінних платників податків — одна з важливих складових у роботі податківців Чернігівщини. До активної роботи, яку повсякчас проводять працівники ДПС, — лекцій, вікторин, конкурсів, що організовано у спеціалізованих податкових класах і загальноосвітніх школах, додалися й дні відкритих дверей, які стали відвідувати учасники конкурсу «Податки очима дітей».{h}Голова ДПС у Чернігівській області Валентин ОСИПЕНКО:
«З неабиякою цікавістю та неймовірним захопленням ось уже впродовж десяти років ми знайомимося з творчими доробками, які надходять на конкурс «Податки очима дітей», і щоразу відкриваємо для себе щось нове, неординарне. Бо дитяче бачення сплати податків — щире й безпосереднє. І не важливо, стануть вони податківцями чи ні, зрештою, ми не переслідували такої мети, головне, що, готуючись до конкурсу, діти зрозуміли: щоб жити в європейській державі, слід мислити по-європейському, впевнено крокувати до мети й бути справжніми патріотами своєї країни»{/h}


Ця ідея виникла під час відвідування членами громадської ради виставки дитячих робіт. Малюнки, літературні твори та вироби декоративно-прикладного мистецтва так вразили своєю оригінальністю та глибиною мислення представників громадських організацій, які входять до складу громадської ради при ДПС у Чернігівській області, що вони виявили бажання познайомитися з їх авторами.

Розпочалася ця зустріч в актовому залі переглядом мультфільму на податкову тему «Місто мрії», який вустами своїх героїв розповідає про важливість сплати податків і переконує в сумлінності платника.

На зустрічі за «круглим столом» члени громадської ради висловили своє захоплення дитячими роботами і порадували усіх без винятку авторів цінними подарунками. Діти не залишились у боргу — нагадали, що прийшли в гості також не з порожніми руками і подарували членам громадської ради свої малюнки.

Ця зустріч мала цікаве завершення. Діти одержали запрошення відвідати Чернігівський історичний музей імені В.В.Тарновського, а потім — музей шоколаду — з дегустацією та солодкими подарунками.

Про цю змістовну, цікаву і незабутню зустріч нагадуватиме усім — і податківцям, і їх гостям колективний фотознімок.


Відділ взаємодії зі ЗМІ
та громадськістю ДПС у Чернігівській області