Новини

Звітує УПМ ДПС в АР Крим

  • Внаслідок заходів, проведених за участю підрозділів УПМ ДПС в АР Крим, за вісім місяців поточного року до держбюджету мобілізовано 53,6 млн. грн.
  • Викрито 109 злочинів у сфері оподаткування, з них 99 (91%) — тяжкі та особливо тяжкі.
  • Порушено 3 кримінальні справи за ст. 191 Кримінального кодексу України за фактами незаконного відшкодування ПДВ, з них 1 — на суму понад 1 млн. грн.
  • Припинено діяльність 1 конвертаційного центру. 
  • Порушено 30 кримінальних справ, пов’язаних із розкраданням бюджетних коштів шляхом проведення тендерних процедур.
  • Припинено незаконну діяльність 8 підпільних цехів із виготовлення фальсифікованої алкогольної продукції, порушено 12 кримінальних справ за частиною третьою ст. 204 Кримінального кодексу України.
  • Із незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну суму 12,9 млн. грн., у тому числі товарів підакцизної групи — на 8,7 млн. грн., зокрема алкогольну продукцію — на 7,2 млн. грн., спирт — на 686 тис. грн. і тютюнові вироби — на 701 тис. грн.

 

Чуже як власне

Начальник відділення банку привласнив гроші клієнта, якими останній сплачував кредит.


За матеріалами працівників відділу податкової міліції в м. Євпаторії порушено кримінальну справу стосовно начальника відділення одного з банків за фактом присвоєння чужого майна шляхом зловживання службовим становищем.

Банківський працівник привласнював гроші, які щомісяця згідно з договором кредитування вносив до каси банку один з його клієнтів, погашаючи заборгованість з кредиту.

Таким чином, начальник відділення банку привласнив понад 200 тис. грн., а по кредитній лінії дисциплінованого клієнта банку виникла заборгованість.

Триває слідство.

 

Паливо «загубило» документи

Установлено факт незаконного зберігання та реалізації пально-мастильних матеріалів.


Працівниками головного відділу податкової міліції Феодосійської МДПІ ДПС в АР Крим проведено перевірку складських і підсобних приміщень одного з комерційних підприємств м. Керчі, у ході якої встановлено зберігання і реалізацію пально-мастильних матеріалів без дозвільних документів.

Відібрані зразки палива відправлено на дослідження. Проводяться заходи із встановлення осіб, причетних до незаконної діяльності та шляхів надходжень пально-мастильних матеріалів.


Артур МАЗІН,
УПМ ДПС в АР Крим